Ecofrio ul. Kolejowa 40/13 Wrocław 53-508
695-743-774

Klimatyzacja i serwis

urządzeń chłodniczych dla

firm i osób prywatnych

Twoje korzyści

Darmowa wycena i doradztwo.

Jeśli nie wiesz, jakiej mocy urządzenie jest Ci potrzebne i jaki typ instalacji sprawdziłby się najlepiej – z przyjemnością pomożemy Ci podjąć decyzję. Przygotujemy również szczegółową ofertę z wyceną klimatyzacji czy urządzeń chłodniczych. Za darmo i bez zobowiązań.

Jakość za rozsądną cenę.

Stawiamy na liderów produkcji urządzeń klimatyzacyjnych i chłodniczych, którzy posiadają solidne zaplecze, cieszą się zaufaniem i stosują najnowocześniejsze rozwiązania. Równocześnie, dzięki współpracy z krajowymi przedstawicielami marek i autoryzowanymi dystrybutorami urządzeń, możemy zaoferować bardzo atrakcyjne ceny.

Komfort pracy, wypoczynku.

Oferowane przez nas urządzenia gwarantują optymalne warunki termiczne w pomieszczeniu. Dzięki temu, bez względu na to czy pracujesz, czy wypoczywasz, będziesz to robić z przyjemnością.

Wsparcie specjalistów.

W naszej firmie zatrudniamy wyłącznie przeszkolonych i posiadających doświadczenie fachowców. Możesz zatem liczyć na merytoryczne wyjaśnienia i konkretne porady, które nie ograniczają się do znajomości instrukcji obsługi.

Gwarancja i serwis.

Oferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, a na urządzenia dajemy od 3 do 5 lat gwarancji. Co więcej, działamy 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, więc zawsze możesz liczyć na nasze wsparcie.