Ecofrio ul. Kolejowa 40/13 Wrocław 53-508
695-743-774

Klimatyzacja i serwis

urządzeń chłodniczych dla

firm i osób prywatnych

Serwis klimatyzacji we Wrocławiu

Ecofrio to firma, która nie tylko sprzedaje i montuje systemy klimatyzacyjne, ale również zajmuje się kompleksową obsługą klientów posiadających klimatyzatory. Doskonale wiemy bowiem, że tylko regularnie serwisowana klimatyzacja działa bez zarzutu i jest bezpieczna dla zdrowia. Dlatego też na terenie Wrocławia dojeżdżamy do naszych klientów, oferując im szeroki pakiet usług.

Jeśli więc podejrzewasz, że twoja klimatyzacja nie działa tak jak powinna, lub od ostatniego serwisu upłynęło więcej niż pół roku – zgłoś się do nas. Nasi doświadczeni pracownicy sprawdzą stan urządzenia oraz wykonają wszystkie niezbędne prace szybko i sprawnie. Pozytywnie zaskoczy cię również z pewnością cena naszych usług.

Profesjonalna obsługa klimatyzatorów.

To, co wyróżnia naszą ofertę, to pełen profesjonalizm i szybkość działania. Nasi pracownicy posiadają wiedzę i doświadczenie, dzięki którym są w stanie szybko ocenić, jakich napraw wymaga klimatyzacja. Posiadają specjalistyczne narzędzia oraz oryginalne części i środki do klimatyzacji, dzięki którym są w stanie poradzić sobie z każdym wyzwaniem.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz napełnienia klimatyzacji, jej wyczyszczenia czy też dezynfekcji – możesz na nas liczyć. Przekonało się o tym wielu zadowolonych klientów naszej firmy, którzy dzięki nam mogą bez przeszkód korzystać z czystego, bezpiecznego i sprawnie działającego klimatyzatora w swoim domu lub firmie.

Czyszczenie i naprawa klimatyzacji.

Czym dokładnie zajmujemy się podczas serwisu klimatyzacji? Przede wszystkim podstawą jest jej dokładne wyczyszczenie, które obejmuje odgrzybianie oraz dezynfekcję. Dzięki temu urządzenie pozostaje całkowicie bezpieczne dla osób przebywających w klimatyzowanych pomieszczeniach. W tym celu korzystamy z najwyższej jakości środków, które cechuje wysoka skuteczność.

To jednak nie wszystko. Sprawdzamy również szczelność klimatyzacji, a w przypadku braku czynnika chłodzącego wykonujemy nabijanie zbiorników klimatyzatora. Szybko, sprawnie i na miejscu. Niezależnie od tego, jaki rodzaj klimatyzatora posiadasz, możesz liczyć na naszą pomoc. Przekonaj się o tym już dziś i zadbaj o stan swojego urządzenia.

Oferujemy konkurencyjne ceny i wysoką jakość świadczonych usług.

Naszą ofertę serwisu i napełniania klimatyzacji cechuje nie tylko szybki czas realizacji, ale również pełny profesjonalizm wykonywanych usług, wynikający z naszego dużego doświadczenia. Naszą zaletą jest również bardzo konkurencyjna cena, dzięki której możesz sporo zaoszczędzić, bez obaw o jakość usługi.

 

Masz nagły problem?

Zadzwoń pod numer alarmowy:

695-743-774