Ecofrio ul. Kolejowa 40/13 Wrocław 53-508
695-743-774

Klimatyzacja i serwis

urządzeń chłodniczych dla

firm i osób prywatnych

Serwis urządzeń chłodniczych


Klimatyzacja, jak każde inne urządzenie, od czasu do czasu powinna zostać poddana przeglądowi, pracom serwisowym i naprawczym. Tylko wtedy ma bowiem szansę służyć przez długi czas i działać w sposób skuteczny, ale również bezpieczny. Wiedząc o tym zadbaliśmy o to, byś mógł sprawdzić stan swojej klimatyzacji i urządzeń chłodniczych w dobrej cenie.

Działamy na terenie Wrocławia, gdzie oferujemy dokładny przegląd klimatyzacji. Nasi doświadczeni pracownicy dysponują odpowiednim sprzętem oraz wiedzą, dzięki czemu są w stanie zauważyć każdą nieprawidłowość oraz usterkę. Przeglądy przeprowadzamy dokładnie i szczegółowo, dzięki czemu możesz mieć pewność, że nie umknie nam nic, co mogłoby wpłynąć na stan twojej klimatyzacji.

Sprawdzanie szczelności klimatyzacji.

Jednym z elementów przeglądu klimatyzacji, jaki wykonujemy, jest sprawdzanie jej szczelności. Bardzo często za nieskuteczne działanie urządzeń chłodniczych odpowiada bowiem rozszczelnienie poszczególnych ich elementów. Jesteśmy w stanie wykryć nawet niewielkie uszkodzenia odpowiedzialne za nieszczelność klimatyzacji.

Sprawdzanie szczelności klimatyzacji powinno odbywać się co pół roku, dlatego też takie właśnie odstępy pomiędzy kontrolami doradzamy naszym klientom. Podczas sprawdzania szczelności zwracamy również uwagę na inne problemy, jakie mogą doprowadzić do zniszczenia klimatyzacji np. brak cyrkulacji oleju czy też kończący się czynnik chłodzący.

Wszechstronny serwis chłodniczy.

Nasza firma oferuje również wszechstronny serwis chłodniczy – jesteśmy w stanie zająć się wszystkimi niezbędnymi pracami konserwacyjnymi oraz naprawczymi, które będą konieczne. Nasi pracownicy posiadają duże doświadczenie, specjalistyczny sprzęt oraz korzystają z oryginalnych części zamiennych. Możesz więc mieć pewność, że naprawa będzie skuteczna.

Chcesz zamówić przegląd okresowy?

Skontaktuj się z nami!

695-743-774