Ecofrio ul. Kolejowa 40/13 Wrocław 53-508
695-743-774

Klimatyzacja i serwis

urządzeń chłodniczych dla

firm i osób prywatnych

Montaż klimatyzacji

Nasza firma oferuje profesjonalny montaż klimatyzacji we Wrocławiu. Swoje usługi świadczymy zarówno w przypadku firm i biur, jak i osób prywatnych, które chcą skorzystać z komfortu, jaki daje nowoczesna klimatyzacja. Wykorzystujemy urządzenia znanych i cenionych producentów, ponieważ wiemy, że są one funkcjonalne, łatwe w obsłudze i bezawaryjne.

Nasze klimatyzatory są estetyczne i nowoczesne, dzięki czemu są w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Ich zaletą jest również niska, przystępna cena, dzięki której montaż klimatyzacji nie musi oznaczać wydatku ponad miarę. Przekonało się o tym wielu zadowolonych klientów naszej firmy.

Jak działa nasza klimatyzacja?

Działanie klimatyzatora, niezależnie od tego, jaki model wybierzemy, opiera się na pracy kilku podstawowych elementów. Wśród nich wymienić należy: skraplacz, parownik, sprężarkę oraz zawór rozprężny i wentylatory. Pomiędzy parownikiem a skraplaczem krąży czynnik chłodzący, który przyczynia się do odebrania ciepła z powietrza.

W urządzeniach, które oferujemy, wszystkie procesy zachodzą sprawnie, nie generując dużego zużycia prądu. Wszystko to dzięki temu, że oferujemy naszym klientom rozwiązania od znanych producentów. Nasza klimatyzacja jest więc w stanie zapewnić ci idealne warunki do pracy i wypoczynku, nawet w czasie największych upałów.

Instalacja klimatyzacji – szybko i profesjonalnie.

Jeśli więc poszukujesz firmy, która szybko i sprawnie zajmie się instalacją klimatyzacji, a przy tym chcesz mieć pewność, że urządzenie, które wybierzesz, będzie nowoczesne, niezawodne i intuicyjne w obsłudze – nasza oferta jest dokładnie tym, czego szukasz. Doświadczenie i profesjonalizm idą bowiem w naszym przypadku w parze z najwyższą jakością oraz przystępnymi cenami.

Skontaktuj się z nami!