Ecofrio ul. Kolejowa 40/13 Wrocław 53-508
695-743-774

Klimatyzacja i serwis

urządzeń chłodniczych dla

firm i osób prywatnych

Serwis urządzeń chłodniczych

Urządzenia chłodnicze – sprzedaż i serwis na terenie Wrocławia.

Nasza firma oferuje nie tylko nowoczesne rozwiązania z zakresu klimatyzacji, ale również szeroki wybór urządzeń chłodniczych dla przemysłu, produkcji oraz handlu. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że odpowiednie przechowywanie produktów spożywczych ma ogromne znaczenie. Dlatego też zadbaliśmy o to, by nasza oferta była szeroka i różnorodna.

Oferujemy nie tylko sprzedaż urządzeń chłodniczych, ale również zajmujemy się profesjonalnym ich montażem na terenie Wrocławia. Oferujemy również kompleksowy serwis, obejmujący prace naprawcze, czyszczenie i konserwację. Nasi doświadczeni pracownicy są w stanie poradzić sobie z każdym wyzwaniem.

Lady, witryny chłodnicze i inne wyposażenie punktów handlowo-usługowych.

Chłodnictwo to dziedzina, w której nie można pozwolić sobie na niską jakość i wybieranie tańszych, ale niesprawdzonych rozwiązań. Dlatego też wszystkie urządzenia, które oferujemy, to wyroby znanych i cenionych producentów. Są solidne, trwałe, a przy tym funkcjonalne i niezawodne. Dzięki temu doskonale sprawdzą się również w twojej firmie.

Jeśli prowadzisz sklep, możesz znaleźć u nas nowoczesne i stylowe lady chłodnicze oraz lodówki sklepowe w szerokiej ofercie modeli i rodzajów. Oferujemy również stoły i nadstawki chłodnicze oraz eleganckie zabudowy. Wszystko po to, byś mógł chronić towar w swoim sklepie przed działaniem wysokich temperatur, a jednocześnie efektownie prezentować go swoim klientom.

Oferujemy również kompleksowe rozwiązania dla przemysłu i zakładów produkcyjnych. W naszym asortymencie znajdziesz między innymi agregaty, które zapewnią ci dostawę energii do urządzeń chłodniczych również w przypadku przerwy w dostawie energii elektrycznej. To niezawodne urządzenia o dużej mocy, które z pewnością spełnią twoje oczekiwania.

Poza tym oferujemy również regały i komory oraz inne elementy mroźnicze, dzięki którym utrzymanie niskich temperatur tam, gdzie tego potrzebujesz, nie będzie żadnym problemem. Wszystkie dostępne w naszym asortymencie urządzenia wyróżnia nie tylko jakość i niezawodność, ale również przystępna cena, co jest dodatkową zaletą naszej oferty.

Profesjonalny montaż i obsługa urządzeń chłodniczych.

Oferta naszej firmy obejmuje również profesjonalny montaż urządzeń chłodniczych, które wybierzesz dla swojej firmy. Dowieziemy je na terenie Wrocławia, zamontujemy oraz skonfigurujemy tak, by były w pełni gotowe do działania. Szkolimy również z ich obsługi oraz dajemy praktyczne rady, które zapewniają maksymalną żywotność sprzętu.